Typový projekt rodinného domu M14A

Projekt rodinného domu M14A

Tento dům je rozšířenou variantou rodinného domu M14. Dům je rozšířen o dva dětské pokoje, které zajišťují dostatečný prostor pro bydlení až 4 členné rodiny. Projekt je možno individuálně upravit podle přání investora.

Materiál a způsob výstavby obvodového zdiva

Systém obvodového zdiva je navržen z keramických tvárnic POROTHERM tl. 300 mm s tepelnou izolací, která je z pěnového polystyrénu Styrotherm plus 70 tl. 150 mm.

Projektované složení a izolace podlah

Podlaha domu má tepelnou izolaci z pěnového polystyrénu systému Styrotherm plus 100, pokládá se ve dvou na sebe ležících vrstvách (50+50 mm). Poté se provádí podlahové topení a nakonec je vše zalito anhydritovou směsí.

Stropní konstrukce

Na zateplení stropní konstrukce používáme tepelnou izolaci ISOVER UNIROL PROFI tl. 320 mm.

Doporučené umístění objektu a orientace vstupu

Osazení domu doporučujeme do rovinatého či málo svažitého terénu. Vstup do objektu by měl být směrem na severní či severozápadní světovou stranu.

Způsoby vytápění a ohřevu TUV

Primárním zdrojem tepla je elektro kotel o výkonu 12kW s nepřímotopným zásobníkem TUV, který má objem 120l. Další individuální možností zdrojů tepla je tepelné čerpadlo nebo plynové vytápění.

Kategorie energetické náročnosti rodinného domu

Projekt typového domu M14A patří do kategorie energetické náročnosti objektů A/B, což znamená, že budova splňuje pravidla pravidla velmi úsporné-úsporné budovy. Předpoklad na náklady za vytápění činí 22 000,- za rok.

Dispozice
Obytná plocha 42,84 m2
Sklon střechy 28°
Zastavěná plocha 85,22 m2
Počet místností 4 + kk

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Projekt rodinného domu M14A

  • 21 000,00Kč

  • Cena bez DPH: 21 000,00Kč

Dostupné možnosti